Позика для розвитку бізнесу

Позика під заставу – це надійна фінансова допомога, яка може бути в нагоді не тільки окремій фізичній особі, а й цілій компанії. Особливо це стосується малого та середнього бізнесу – адже іноді гроші потрібні ось тут і зараз, а не через місяць і після 10 зустрічей. Ви сумніваєтесь чи слід звертатись за позикою під заставу? Давайте розберемо, чому це один з найкращих варіантів для бізнесу:
По-перше, якщо ви заставите свою нерухомість, авто, або навіть обладнання на виробництві – вам не потрібно його обов’язково комусь віддавати. Наприклад, ми у «Лям» не будемо переоформлювати його на себе чи вимагати залишити у нас. Ви можете й надалі залишатись власником свого майна. Таким чином, бізнес може оформити позику під заставу свого робочого авто, приміщення чи виробництва – і ні на день не припиняти звичний ритм роботи.
По-друге, головне – це можливість сплачувати кредит на зручних умовах, навіть у період кризи, оскільки зараз, особливо в карантинні часи, ніхто не може бути 100% впевнений у своєму майбутньому. У нас ви можете оформити позику під заставу на термін від 2 до 12 місяців, але ви у праві закрити її достроково або розірвати контракт. Більш того, щомісячно до сплати з вас будуть лише відсотки – тіло кредиту сплачуєте по можливості.
І останнє, але не за важливістю – позику можна оформити в максимально короткі терміни. Ми у «Лям» підпишемо з вами договір впродовж одного дня, з мінімумом необхідних паперів та у максимально зручній для вас формі. Хіба ж це не гарний спосіб убезпечити свій бізнес?
Якщо у вас залишились питання щодо процедури оформлення – ви зможете знайти всю потрібну інформацію у нас на сайті або залиште свій номер телефону і ми вам перетелефонуємо!