Позика під заставу обладнання. Ваша фінансова допомога!

Власники виробництва як ніхто знають, що не можна втрачати жодної секунди. Тим паче не можна зупиняти роботу власної фірми, адже почати знову може й не вдатись. Але що робити, якщо за душею, окрім обладнання для виробництва нічого не має, а гроші потрібні?
Є варіант — отримайте позику в «Лям», заставивши ваше обладнання! Ми розуміємо, навіть варіант такого розвитку подій можеспричинити тремор, але не переживайте — усе буде максимально комфортно саме для вас!
Почнемо з того, що позика під заставу ніяк не зупинить виробництво. Ви можете залишитися власником вашого обладнання як на документах, так і фізично — лише в останньому випадку потрібно буде встановити на нього спеціальне устаткування.
Також, ваше промислове обладнання повинно бути справним, у гарному технічному стані та наявні всі потрібні документи, що підтверджують вашу власність. Ми ж зі свого боку гарантуємо діяльність виключно в рамках закону, повністю прозору та відкриту. Нас не цікавить абсолютно нічого більше — ні ваша кредитна історія, ні причини позики- головне, аби обладнання вже не було заставлене чи під арештом.
Крім того, саме Вас у нас чекають подарунки для ще більш легкого та приємного процесу — у перший місяць позика оформляється під 0 %, а впродовж усього періоду займу забезпечується юридична допомога. Маленький подарунок ви можете отримати просто зараз — залиште ваш номер телефону на сайті й отримайте безкоштовну консультацію! До речі, весь процес у вас займе лише 1 день — а далі ви знову можете займатися виключно власною справою.