Інвестиції в заставне кредитування. Ваш вклад у майбутнє!

Високий заробіток та заощадливість не завжди є єдиною запорукою успіху. Ваші гроші не повинні просто лежати у банку чи сейфі. Змусьте їх на вас працювати!
Як саме? Правильно організуйте власні інвестиції. Так, інвестиції часто пов’язані з ризиком, тому ніколи не слід інвестувати все, що маєте – але це і не означає, що не потрібно ризикувати. Головне – знайти надійні і перевірені можливості для інвестицій!
Наприклад, у заставне кредитування. Це може бути інвестиція під заставу авто чи промислового обладнання, або ж під заставу нерухомості. Вирішувати вам – але у першому випадку мінімальна сума у нашій компанії складає 2000 доларів США, у другому – 5000. Також різняться і відсотки – під авто і промислове обладнання прибуток у вигляді 30% річних в доларах США, а під нерухомість – 15%.
Які гарантії того, що ці цифри справді стануть вашими? Ми у «Лям» надаємо їх цілих три! По-перше, вартість запоруки у 2 рази перевищує вартість вкладу, тож це вже подвійна застава. По-друге, за будь-яких проблем чи бажання ви можете повернути ваші гроші достроково без жодних втрат. І по-третє – стабільний прибуток, навіть у випадку ненадійності позичальника, наша компанія поверне вам гроші.
Що вам потрібно для оформлення інвестиції? І знову ж магічне число 3 – паспорт громадянина України, ІПН та, якщо ви знаходитесь у шлюбі – письмова згода чоловіка/дружини.
А що буде після того, як ви оформите інвестицію? По-перше, ви можете отримувати прибуток прямо на власну банківську карту. По-друге, гроші будуть надходити вам щомісячно. Ваш прибуток складатиме від 15% до 36% на рік, залежно від валюти і вибраної програми.
Тож навіщо зволікати? Адже ваші гроші можуть почати працювати на вас просто зараз!