Консьєрж-сервіс від MONOBANK: 5 унікальних історій. Частина 1

У банків є доволі різні і круті послуги, про дві такі від ПриватБанку ми вже розповідали. Але monobank пішли ще далі – вони створити цілий універсальний консьєрж-сервіс! Він доступний лише для власників платинової картки, наявність якої вже надає велику кількість цікавих бонусів, пов’язаних з подорожами. Але повернемось до консьєрж-сервісу. Що вони можуть? Простіше мабуть перерахувати, що вони не можуть. Хоча, для цього теж треба постаратись… Лиш прочитайте:
1) У червні 2020 року відбувався футбольний матч між двома збірними: чернігівською «Десною» та луганською «Зорею». Відповідно до карантинних вимог, гра мала проводитись при повністю порожніх трибунах. Але двоє запеклих фанатів «Зорі» не могли змиритись з неможливістю спостерігати за грою улюбленої команди. Вони подзвонили у консьєрж-сервіс mono та попросили підігнати автовишку до стадіону. Завдання доволі незвичне, але це жодним чином не спинило працівників сервісу – вони знайшли необхідне обладнання і підвезли його до місця. Фанати змогли дивитись увесь матч з достатньої висоти. До речі, всі зусилля були недарма – «Зоря» перемогла!
2) Один з клієнтів банку має цікаве хобі – він колекціонує чашки Starbucks з назвами міст, які він відвідує під час своїх подорожей. Але у Італії його очікувало розчарування – єдине місто, яке за збігом обставин, не було включено до його маршруту, у якому можна купити таку чашку – Мілан. Клієнт зателефонував до консьєрж-сервісу та пояснив ситуацію. Він спитав чи є можливість доставити чашку в готелі Риму або Венеції, де він мав зупинитись пізніше. Працівник mono вийшов на зв’язок з самою мережею кав’ярень та різними службами доставки, але ніхто не хотів братись за настільки дешеве та проблемне замовлення. Тоді він вийшов на російськомовних гідів у Мілані, один з яких таки зміг купити чашку і відправити її в Україну. У результаті, омріяне поповнення колекції очікувало клієнта в нього вдома!
На що ще здатна консьєрж-служба monobank? Ми обов’язково розповімо наступного разу! Повірте, ви таке собі навіть не уявляєте;)