Розвіюємо міфи про автоломбарди

Останнім часом дуже популярною практикою стало брати кредит під заставу авто в спеціальних фінансових організаціях – автоломбардах. Через новизну послуги, багато потенційних клієнтів часто сумніваються в чесності такого варіанту. Вид кредитування обростає безліччю міфів, які легко розвіяти, якщо знати основні принципи роботи автоломбардів і звертатися до перевіреної компанії.

Простий кредит під заставу авто

Одним з вигідних варіантів кредитування є позика під заставу транспортного засобу. Таке рішення дають невеликі фінансові установи – автоломбарди. Це швидкий спосіб оформити потрібну суму, без тривалої рутини з документацією. Часто, затвердження кредиту і проведення грошових коштів, відбуваються в день подачі заяви.

За яким принципом працюють автоломбарди?

  1. Заявка клієнта на отримання певної суми;
  2. Розгляд заяви та затвердження суми, строків;
  3. Складання договору, із зазначенням автомобіля як майна під заставу;
  4. Розміщення авто на стоянці або передача в користування клієнту на обумовлених умовах.

Головними перевагами отримання кредиту в автоломбардах є:

  • Мінімум вимог. У більшості варіантів знадобиться тільки паспорт і документи на транспортний засіб;
    Видача великих сум, до 90 % вартості авто;
  • Регулювання графіка виплат. Можна домовиться про дострокову оплату позики або зниження, відстрочення щомісячних платежів;
  • Швидкий результат. Оформлення застави займає всього пару годин.

Чому люди бояться звертатися в автоломбарди? – розвіюємо міфи про кредитування

Поява перших, подібних автоломбарду установ відноситься на період складних 90-х років, тому часто асоціація клієнтів є негативною, а звернення в установи сприймаються, як вимушена дія пов’язана з діяльністю криміналу. Але, сьогодні, ситуація зовсім інша, автоломбарди працюють на державному рівні і їм дійсно можна довіряти. Сформовані міфи допоможуть розвіяти фахівці нашого автоломбарду “ЛЯМ”.

Складна ситуація клієнта

Багато хто думають, що в автоломбарди звертаються тільки в критичних ситуаціях. Люди, що вже перебувають у відчаї, їм недоступний кредит у банку, а під заставу залишають останні цінності, які вже не розраховують повернути. Така думка характерна для людей, котрі ніколи не мали справи з ломбардами і не знають як вони і працюють.

Сучасні фінансові установи давно позбулися темного минулого і за своєю легальністю зовсім не поступаються банкам. Всі процедури оформлення позики здійснюються згідно із законодавством, а саме регулюються законом “про споживчий кредит (позику)”. Відмінність від банків і одночасно перевага автоломбардів – низькі вимоги до позичальника, мінімальна кількість потрібних документів. Застава автомобіля є гарантією повернення фінансів.

У наш час, основними потенційними клієнтами автоломбардів є люди, яким знадобилися фінанси на короткочасний термін: для бізнесу, покупки та ін.

Автоломбарди тільки для криміналітету

Думка, що в автоломбарди здають тільки крадені речі також помилково і бере свій початок з бурхливого минулого. Про викрадення автомобіля і його збут в таких фінансових установах немає мови, якщо організація працює легально. Машина і технічна документація перед оформленням договору проходять огляд, здати чужий транспортний засіб неможливо. Перевіряють номер авто, кузова і двигуна. При виникненні питань до автомобіля, клієнт просто отримує відмову в кредитуванні.

Можна втратити автомобіль при простроченні виплат

Автоломбарди не зацікавлені в простроченнях платежів і продажу автомобіля клієнта. Багато організацій навпаки йдуть назустріч позичальника і продовжують час внесення грошей або пролонгацію договору (оплата процентної ставки, а сама сума застави вноситься в кінці).
Навіть при зупинці виплат, клієнт в майбутньому завжди може викупити свою машину, в першу чергу, заплативши суму боргу і відсотки. Але якщо машина все ж потрапляє під продаж, про це обов’язково дізнається власник.

Машину можуть зіпсувати за час зберігання на стоянці

Використовувати автомобілі зі стоянки співробітникам організації, їх друзям, суворо заборонено. Місце добре охороняється, всі заїзди і виїзди фіксуються. При цьому пробіг, кількість палива, вказують в документах при опечатуванні машини. Автоломбард несе повну відповідальність за збереження транспортного засобу, залишеного під заставу.

Велика процентна ставка

Багато потенційних клієнтів думають, що відсоток позики в ломбарді буде дуже високим. Але це не зовсім так, відсоток дійсно зовсім трохи вище, ніж у банку, але цілком виправданий швидким оформленням кредиту та відсутністю багатьох вимог. Така цифра буде коливатися в межах 3-8 %.
Кредит під заставу авто – доступна послуга для клієнтів, що регулюється законодавством, з мінімальними ризиками, незважаючи на міфи, які поширилися навколо діяльності ломбардів.