Нові послуги від ПриватБанку: “готівка на касі” та FacePay

Поговоримо про останні інновації у сфері фінансів? Ось, наприклад, у ПриватБанку нова послуга – «Готівка на касі». Вона стала справді популярною серед користувачів, адже усього за два тижні від початку роботи сервісу на касах було знято майже чотири мільйони гривень. Що це за послуга і як вона працює?
ПриватБанк разом з їх партнерами MasterCard запустили сервіс, орієнтуючись на досвід його успіху в Польщі, Німеччині та багатьох інших європейських країнах. Суть проста – купуючи щось у магазині, ви просто просите касира видати потрібну вам суму готівки, списавши її з вашої власної картки.
Причина такої шаленої популярності? Зручність. Ми впевнені, ви теж не раз потрапляли в ситуацію, коли доводилось шукати банкомат, а його, як на зло, не було ніде поруч. Навіть у часи безготівкових розрахунків ви потребуєте паперових грошей і послуга «Готівка на касі» економить ваш час на їх пошук.
Чому банк вирішив запустити таку послугу? Йому також це вигідно, адже обслуговування та інкасація банкоматів обходять в гарну копійчину. У перспективі, завдяки цій послузі, банк зможе скоротити їх кількість та витрати на них.
Варто зазначити, що сервіс працює не у всіх торгових точках, але у великій їх кількості – адже їм також вигідно дбати про своїх покупців. Така послуга доступна вже на касах більш ніж 190 000 роздрібних магазинів.
Це вже не перша новинка від ПриватБанку у сфері фінансових послуг. Наприклад, раніше вони запустили послугу Facepay: за допомогою збережених фотографій у їх додатку можна було розплатитись, лише відсканувавши на касі власне лице. Щоправда, тепер, у часи карантину та маскового режиму ця послуга користується не найбільшою популярністю. Але хто зна, що буде, коли карантин закінчиться…