Розрахуйте ваш прибуток

Приклад розрахунку загального прибутку від інвестиції: сума інвестиції + щомісячний відсоток * термін. Приклад: 5 000 доларів США + (2,5% * 12 місяців) = 6500 доларів США.

*Додаткові витрати інвестор не несе

ПОЧНІТЬ ЗАРОБЛЯТИ ВЖЕ ЗАРАЗ
1Оберіть суму інвестиції
Спершу визначтесь, яку суму ви хочете інвестувати. Мінімальна сума інвестиції під заставу авто і промислового обладнання складає 2000 доларів США, під заставу нерухомості - 5000 доларів США.
2Оберіть термін інвестування грошових коштів
Мінімальний термін для інвестування фінансових коштів складає 2 місяці. За необхідністю, Ви маєте можливість дострокового повернення коштів.
3Оберіть вид застави для інвестиції
Забезпеченням інвестиції можуть виступати авто, нерухомість, промислове обладнання. Від виду забезпечення залежить прибутковість інвестиції. Під авто і промислове обладнання, прибутковість складає 30% річних в доларах США, а під нерухомість - 15% річних в доларах США.
4Отримуйте Ваш прибуток в готівковій або безготівковій формі
Повідомте нам обраний Вами варіант розміщення інвестиції і ми знайдемо для Вас найвигідніші варіанти.
Які гарантії?
01
Подвійна застава
Вартість запоруки в 2 рази перевищує вартість вкладу.
02
Дострокове повернення
Ви можете достроково забрати інвестицію без втрат.
03
Стабільний прибуток
Навіть у разі ненадійності позичальника, компанія поверне Вам гроші замість позичальника.
Необхідні
документи
 1. Паспорт громадянина України
 2. ІПН
 3. Письмова згода чоловіка/дружини, якщо Ви знаходитесь у шлюбі
Чому ми?
01 Багаторічне успішне існування компанії на фінансовому ринку України
02 Ваші заощадження залишаються у безпеці завдяки заставі у вигляді нерухомості, авто або промислового обладнання
03 Ви інвестуєте гроші на зручний Вам термін
04 Отримуєте виплати вчасно, не відволікаючись від ваших звичайних справ
05 Ми завжди йдемо назустріч клієнтові й у будь-яких ситуаціях знаходимо найкраще рішення
06 Компанія працює з постійними надійними партнерами, це є однією з запорук багаторічної стабільністі на ринку
07 Близько 70% клієнтів приходять до нас за рекомендацією родичів і друзів
08 Здійснюємо діяльність у рамках ЗУ "Про споживче кредитування", "Про фінансові послуги і регулювання ринку фінансових послуг", "Про захист прав споживачів"
Всього ОДИН КРОК для отримання грошей під заставу
Залиште свій номер і ми вас проконсультуємо
FAQ
Ответы на самые частые вопросы
1. Який мінімальний розмір інвестиції?
Мінімальний розмір інвестиції - 2000 доларів США
Ні, мінімальний термін інвестиції 2 місяці
Вам офіційно передається під заставу нерухомість, авто, промислове обладнання, вартість якого перевищує розмір Ваших інвестицій
Так, якщо попередите нас за 14 календарних днів
Ваш прибуток складатиме від 15% до 36% на рік, залежно від валюти і вибраної Вами програми
Так, така можливість існує
Ви будете отримувати прибуток щомісячно
Наші послуги
Ми гарантуємо
 • Стабільний пасивний дохід
 • Безпеку: усі ризики ми беремо на себе
 • Конфіденційність Вашого звернення
Залишити заявку на
безкоштовну консультацію
Ми одразу ж Вам зателефонуємо після отримання заявки на зворотній дзвінок. Консультація безкоштовна

Інвестиції в заставне кредитування

Одним з основних правил фінансової грамотності є необхідність постійного руху особистих грошових коштів. Якщо ваші заощадження зберігаються вдома «під матрацом» або у шафі, то вони лише повільно знецінюються під дією інфляційних процесів. Іншими словами, за допомогою певної суми через рік ви вже не зможете купити те, що можете придбати сьогодні. Багато громадян кладуть заощадження на депозитний рахунок в банку. Але низькі процентні ставки і оподаткування депозиту дозволяють лише захистити ваші гроші від інфляції. Якщо ж ви хочете примножити свої фінанси, то варто задуматися про інвестування.

Якщо ви шукаєте надійний і зручний спосіб інвестицій в Києві, то вам обов’язково слід звернути увагу на вкладення грошей в заставне кредитування. Фінансова компанія ЛЯМ спеціалізується на інвестиціях в кредитування. Ви можете вкласти бажану суму за обраною програмою і гарантовано отримувати стабільний пасивний дохід. Наша компанія зарекомендувала себе як надійний партнер. Ми працюємо на фінансовому ринку вже не один рік і завжди прозоро виконуємо свої зобов’язання.

Особливості інвестицій в кредитування

Наша компанія надає фізичним і юридичним особам грошові позики під заставне майно. Основною особливістю таких кредитів є те, що видана сума забезпечується заставою і, в крайньому випадку, може бути компенсована за рахунок його продажу. При цьому вартість застави значно перевищує вартість вкладу. Тому ми і наші партнери-інвестори завжди захищені від фінансових втрат. Ми пропонуємо всім бажаючим зробити інвестування в Києві на вигідних умовах. Така форма співпраці забезпечить вам високий регулярний дохід, який ви зможете щомісячно отримувати в готівковій або безготівковій формі.

Існує кілька видів вкладів в залежності від заставного майна:

Як працюють інвестиції в позики?

Інвестиції в кредитування є одним з найнадійніших і прозорих способів пасивного доходу. Причому заробіток інвестора заздалегідь відомий і не залежить від будь-яких некерованих факторів. Дохід може становити до 36% в рік. При цьому від інвестора не потрібно виконувати пряму взаємодію з нашими позичальниками. Мінімальна сума інвестування становить 2000 доларів США під заставу автотранспорту та обладнання і 5000 доларів США під заставу нерухомості.

Якщо вас цікавить прибутковий спосіб інвестицій в Києві, то наша компанія допоможе вам примножити ваші заощадження. Вам необхідно лише вибрати суму вкладення, визначити термін договору, вид забезпечення та отримувати щомісячний дохід в зручній формі. Термін інвестування становить від 2 до 36 місяців. Ваші вкладення направляються на видачу позик. Позичальник виплачує відсотки нашій компанії, з яких отримуєте дохід і ви. Умови співпраці чисті і прозорі.

Переваги інвестицій в кредитування

Сьогодні фінансово грамотні громадяни масово вибирають інвестиції в кредит. Такий спосіб вкладення особистих фінансів має низку незаперечних переваг:

 1. Гарантоване повернення вкладень навіть у разі попадання на ненадійного позичальника.
 2. Високі процентні ставки прибутковості.
 3. Можливість дострокового повернення інвестиції без втрат.
 4. Відсутність додаткових витрат або прихованих комісій для інвестора.
 5. Можливість вкладення грошей на зручний термін.
 6. Отримання виплат точно в строк на вашу банківську карту або готівкою.
 7. Високий рівень надійності наших позичальників.

Вигідні умови інвестування в Києві

Фінансова компанія ЛЯМ спеціалізується на інвестиціях в Києві в сфері заставного кредитування. Ми готові прийняти ваші гроші і змусити їх працювати на ваше благополуччя вже сьогодні. Почніть отримувати дохід з першого дня внеску. Прибутковість від вкладень в позики під авто і обладнання складе 30% річних в доларах США, під нерухомість – 15% в доларах США.

Наша команда успішно працює на фінансовому ринку України з 2009 року. Компанія ЛЯМ має діючу ліцензію Нацкомфінпослуг від 2016 року і свідоцтво про реєстрацію фінансової установи. Наша діяльність знаходиться в рамках українського законодавства і регулюється Нацбанком України. Всі договори проходять належне нотаріальне оформлення. Подавайте заявку на оформлення інвестиційного договору прямо на нашому сайті або залишайте свої контактні дані. Фахівці в найкоротші терміни зателефонують вам, кваліфіковано дадуть відповідь на всі питання і запропонують вигідні умови для інвестицій в Києві.