Розрахуйте ваш платіж

Приклад розрахунку загальної вартості позики під заставу нерухомості: сума позики + щомісячний платіж * термін. Приклад: 10 000 доларів США + (2% * 6 місяців) = 11200 доларів США.

*Додаткові витрати складаються з витрат на нотаріальне оформлення та супутніх витрат на обов’язковий державний платіж в розмірі 1% від суми позики.

Отримайте гроші за 1 день
 1. Берете паспорт громадянина України, ІПН, правовстановлюючі документи
 2. Надсилаєте нам фотокопії цих документів, або приїжджаєте до нашого офісу
 3. Обговорюємо деталі (суму, терміни позики)
 4. Оглядаємо та перевіряємо об’єкт нерухомості
 5. Підписуємо всі необхідні папери
 6. Отримуєте грошові кошти
Умови позики <span>під заставу нерухомості</span>
Умови позики <span>під заставу нерухомості</span>
Умови позики під заставу нерухомості
 • Заставою може бути квартира, будинок, дача, комерційна нерухомість, земельна ділянка в Києві або Київській області
 • Відсутні обтяження на об’єкт нерухомості
 • Позика видається під нерухомість лише за відсутності зареєстрованих неповнолітніх осіб
 • Мінімальна сума позики складає 5000 доларів США
 • Наповнюваність позики до 80% від вартості об’єкту нерухомості
 • Нотаріальне оформлення Договору позики та Договору застави
 • Договір підписується на термін від 2 до 12 місяців з можливістю пролонгації та дострокового погашення без штрафних санкцій
 • Нерухомість не має бути предметом суперечки в судовому процесі
 • Обов’язковий платіж – тільки %, тіло кредиту виплачується по можливості або наприкінці терміну
 • Способи оплати: готівковий, безготівковий
 • Витрати на оформлення – лише нотаріус і податок
 • Ставка по кредиту – від 2% на місяць
 • Позичальником може бути фізична особа (громадянин України, старший за 18 років) або юридична особа з українською реєстрацією

Безкоштовна консультація

Необхідні
документи
 1. Паспорт громадянина України
 2. ІПН
 3. Документи на право власності на нерухомість
 4. Документи, що визначають експлуатаційні та технічні параметри нерухомості
 5. Письмова згода чоловіка/дружини, якщо Ви знаходитесь у шлюбі
 6. Довідка про наявність зареєстрованих осіб
Чому ми?
01 Швидкість - видаємо позику готівкою в найкоротший термін
02 Без зайвих питань - не треба виправдовуватись, просто забирайте кошти
03 Нотаріальне оформлення
04 Офіційно зареєстрована фінансова компанія: Свідоцтво про реєстрацію фінансів установи №751 серія ФК від 26 травня 2016 року
05 Подовжимо договір на будь-який термін
06 Без переоформлення, Ви залишаєтесь власником нерухомості
07 Прозорі умови: без прихованих комісій і штрафів
08 Без довідок про доходи і поручителів, кредитна історія не має значення
Всього ОДИН КРОК для отримання грошей під заставу
Залиште свій номер і ми вас проконсультуємо
FAQ
Відповіді на поширені запитання
1. Чи можу я взяти позику на 7 днів?
Мінімальний термін позики 2 місяці, можливе дострокове погашення позики навіть наступного дня без штрафів і пені
Так, Ваша кредитна історія для нас не має значення
Ні
Так, наші спеціалісти проведуть комплексну оцінку і запропонують справедливу ціну за Ваш об'єкт нерухомості
Ви можете скористатись відтермінуванням платежу, кредитними канікулами, перейти на іншу програму кредитування, продати предмет запоруки, щоб погасити позику, при цьому залишок суми залишається у Вас
Так, така можливість існує
Так, у будь-який момент можете добрати кошти, якщо це дозволяє оцінна вартість застави
Наші послуги
Ми гарантуємо
 • Прозорість: ідентичність умов на сайті і в Договорі
 • Безпеку: оформлення угоди у відповідності до правових норм України
 • Конфіденційність Вашого звернення
Оставить заявку на
бесплатную консультацию
Ми одразу ж Вам зателефонуємо після отримання заявки на зворотній дзвінок. Консультація безкоштовна

Кредит під заставу нерухомості

Наявність дорогого нерухомого майна дозволяє власнику взяти кредит на вигідних умовах. Кредит під заставу нерухомості є швидким і зручним способом отримання досить великої суми грошей для інвестування або покриття невідкладних поточних витрат. Але при зверненні до банківської установи позичальник стикається з низкою обмежень. Доводиться збирати величезну кількість різноманітних документів, розкривати цілі кредитування, надавати інформацію про доходи. Банк може тривалий час приймати рішення на видачу кредиту під нерухомість з моменту подачі заявки. При цьому негативна кредитна історія може закрити для клієнта можливість отримання кредиту.

Фінансова компанія ЛЯМ здійснює кредитування під заставу нерухомості на вигідних прозорих умовах. Ми висуваємо мінімально необхідні вимоги до позичальника, нерухомості та документації. Швидке прийняття рішення та невисокі процентні ставки роблять співпрацю з нами зручною і взаємовигідною.

Особливості кредиту під заставу нерухомості

Основною особливістю кредитів під заставу нерухомості є майнове забезпечення. Для оформлення такої позики клієнт повинен мати у володінні житловий або комерційний об’єкт нерухомості. В якості застави може виступати квартира або приватний будинок, земельну ділянку, офісні, торговельні, складські або виробничі площі. Об’єкти повинні розташовуватися в Києві або Київській області. У житлових приміщеннях не повинна бути проведена реєстрація неповнолітніх громадян.

Для отримання кредиту під заставу нерухомості в Києві нерухоме майно не може перебувати в заставному забезпеченні під будь-які інші зобов’язання. На об’єкт не повинен бути накладений арешт. Майно також не повинно бути предметом розглядів в судових інстанціях. Ніяких інших специфічних вимог не висувається. При цьому позичальник не втрачає права власності на час передачі об’єкта нерухомого майна в заставу.

Як оформити кредит під заставу нерухомості в Києві?

Для отримання кредиту під заставу нерухомості заявник повинен бути громадянином України віком від 18 років. Також позичальником може виступати юридична особа, яка має реєстрацію на території України. Для подачі заявки через сайт необхідно переслати фотокопії документів і бажані умови (сума або терміни). Наші співробітники вивчають документацію і проводять огляд об’єкту. Після цього складається двосторонній договір на попередньо узгоджених умовах. Протягом 1 дня ви отримуєте всю суму на руки.

Для оформлення кредиту під заставу нерухомості в Києві в нашій компанії від клієнта потрібно надання мінімального пакету документів:

Переваги кредитів під заставу нерухомості

Позика під заставу нерухомості в компанії ЛЯМ надає позичальникові такі вигідні переваги:

 1. Можливість отримання великої грошової суми, яка може становити до 80% ринкової оціночної вартості житла. Клієнту немає необхідності підтверджувати свою платоспроможність і надавати довідку про доходи. Також немає необхідності в поручителів, а кредитна історія не розглядається.
 2. Відносно низькі процентні ставки, оскільки є надійне майнове забезпечення і немає необхідності додаткової підстраховки у вигляді підвищених платежів.
 3. Прозоре нотаріальне оформлення договору позики та договору застави. У договорах прописуються тільки ті умови, які були запропоновані спочатку і узгоджені з клієнтом.
 4. Укладення договору строком від 2 до 12 місяців. Якщо ви захочете повернути всю суму заздалегідь, то можете це зробити без штрафних санкцій. При необхідності продовження співпраці в договір вносяться правки на вигідних для клієнта умовах.

Вигідні умови кредиту під заставу нерухомості

Ми пропонуємо кредит під нерухомість в Києві з мінімальною сумою 5000 доларів США. Щомісячна ставка становить від 2%. Також при укладанні договору необхідно заплатити за нотаріальне оформлення і внести обов’язковий державний платіж 1%. Додаткові приховані платежі і страховки відсутні. У перший місяць діє ставка 0%. Обов’язковий щомісячний платіж складається тільки з відсотків по позиці. Тіло кредиту може виплачуватися протягом терміну дії договору або в кінці терміну надання позики.

Яка мінімальна сума позики?
Мінімальна сума позики – від 5000$

Що може виступати заставою для позики?
Заставою може виступати квартира, будинок, дача, комерційна нерухомість, земельна ділянка в Києві або Київській області

Які обов’язкові умови при оформленні?
Позика видається тільки без зареєстрованих неповнолітніх; Об’єкт нерухомості не числиться в арештах, заставах; Нерухомість не повинна бути предметом спору в судовому процесі

Фінансова компанія ЛЯМ пропонує швидко, зручно і вигідно взяти кредит під заставу нерухомості. Ми маємо діючу ліцензію від Нацкомфінпослуг і офіційне свідоцтво про реєстрацію фінансової установи. Діяльність компанії регулюється Нацбанком України. Для отримання лояльних умов кредитування телефонуйте за вказаними на сайті телефонами або залишайте контактні дані для зворотного зв’язку. Наші фахівці відразу ж зателефонують вам і нададуть детальну безкоштовну консультацію.